La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

27

Ja nie proszę o dużo - finał Ligi Konferencji pomiędzy dwoma polskimi zespołami oraz finał Ligi Mistrzów z dwoma polskimi zawodnikami, a ten cały sezon będziemy wspominać w tym kraju jak Orły Górskiego.

3

@macio_944 Wstawaj Maciek, zesrales sie ;DD

PS. Oglądasz mecz Leo dziś? ;P

6

@macio_944 Jednak Inter w finale? :/

2

@macio_944 trzema* polskimi zawodnikami w finale LM. Arsenal oczywiście gra z nami z Kiwiorem w wyjściowej 11.

1

@Lionel_Messi10 Bardzo możliwe - i tak mam robotę w nocy, bo jutro chcę mieć luźniejszy dzień, więc pewnie odpalę na drugim monitorze :)

2

@PatrychoO Zgłoszone.

2

@macio_944 żebyś wiedział xD

2

@macio_944 Prosisz o zbyt wiele Macieju z Będzina.

2

@PatrychoO Inter nie bo tam gra Lauataro

1

@FcPortoFan1999 Byłeś kiedyś?

2

@macio_944 W Będzinie? Nie było mnie tam nigdy.Muszę odwiedzić.

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie nie polecam.

xD

PS. Chociaż zamek mamy całkiem zajebisty.

2

@macio_944 Ja zaś nie polecam mojego miasta-Siedlec.To nie jest bezpieczne miasto.

1

@macio_944 A to elegancko, ja będę oglądał ;D jutro na 22ga mam wiec luzik ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?