- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1583 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
44 odpowiedzi
draxidox
11
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1583 Culés
6
No ciekawe jak to z tym Xabim Alonso będzie. Bayer Leverkusen po tym kosmicznym poprzednim sezonie się nie osłabił, a nawet wzmocnił. Superpuchar zdobyli, w Pucharze Niemiec dalej są, ale Bundesliga już raczej nie do odrobienia. W LM wypad już w 1/8. Co prawda grali z Bayernem no ale nie zdobyć, ani jednej bramki? No słabo.
Ciekawe czy Alonso to faktycznie taki geniusz? Według mnie idealnie mógłby się sprawdzić w Juventusie. Niech poganiają Motte po sezonie i załatwiają Alonso. Wtedy będzie test dla Hiszpana.
6
@Mitch_Atleta Tamten sezon to był kosmiczny wynik a teraz sa na poziomie na którym powinni być
0
@Mitch_Atleta W sumie, na papierze, kierunek Juve nie brzmi źle. To nadal bardzo duża marka, ale raczej miałby troszkę spokojniejsze warunki niż w Realu.
0
@Encore dokładnie
3
@blakkudium no jakby miał tam odbudować Juve to byłoby ciekawie. Też nie byłoby to łatwe, ale jak chce obejmować największe kluby na topie to przydałby mu się taki test w uznanej i mocnej marce, która popadła w kryzys
0
@Mitch_Atleta No te ostatnie mecze z Bayernem to w sumie licząc jeszcze ten ligowy, gdzie mało kiedy Bayern tak źle wyglądał, Bayer nie strzelił ani jednej bramki w trzech ostatnich meczach z nimi. To słabo wygląda. Ciekawe jak będzie wyglądać końcówka sezonu i czy sięgną chociaż po puchar Niemiec. Może rzeczywiście po tym sezonie Xabi zmieni klub.
0
@Mitch_Atleta Ale że jak słabo? Bayer jest klubem o dużo mniejszej renomie, o wiele niższym budżecie i jest to zupełnie inna organizacja niż Bayern.
Tamten sezon był ponad normę i zostanie zapamiętany na zawsze ale ciężko mniejszym klubom regularnie bić się o najwyższe cele. Xabi odmienił i tak ten klub bo znajdywał się on niekiedy na dnie.