- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1339 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1339 Culés
5
już abstrahując to trochę zabawne, że Trump kreował się na twardego wodza, wielka Ameryka ponownie itd. a finalnie okazało się, że każdy se z nim robi co chce i go olewa, Kanada go olewa, Macron mu przerywa i poprawia że gada głupoty, Zelenski też se z nim gada jak z chłopem z przystanku.
Niesamowite, że Ameryka od wielu lat ma tak słabych i miękkich przywódców.
4
@Jakchcesz No szczerze mówiąc zeszłoroczny wybór między dwoma dziadkami Amerykanie mieli wybitnie ujowy. Nie sledze amerykańskiej polityki, więc nie wiem, ale tam naprawde nie ma nikogo młodszego, w lepszej kondycji fizycznej i umysłowej?
1
@Jakchcesz oglądałeś to spotkanie? Mam wrażenie, czy tylko czytałeś relacje...
0
@Jakchcesz @Ptasior Harris naprawdę była niezła. Trumpa to ona zmiażdżyła podczas debaty, nawet fakt checking był miażdżący dla Trumpa (co jest jeszcze bardziej uwiarygodnione w teraźniejszości). Problemem było to, że Harris weszła za późno. IMO gdyby weszła wcześniej, to dziś nie mielibyśmy tak napiętej sytuacji... na La Bambie :v
1
@Jakchcesz przecież to spotkanie to był czysty pokaz przywódcy z jakimś chłopcem. I wkurza mnie to, że znowu my Europejczycy patrzymy emocjami, sentymentem. Nie umiemy patrzeć trzeźwo. Nad Twoją wypowiedzią umieściłem swój krótki komentarz.
Trump zachował się jak ku..s i bezwzględny sukinsyn. Wkurza mnie to bagatelizowanie naszych przeciwników i potencjalnych przeciwników.
4
@macio_944 "Harris naprawdę była niezła". Maciek. Ja Cię proszę. Ona przegrała sromotnie z TYM Trumpem. Bredzącym, aroganckim, pieprzącym farmazony.
Powiem krótko. Biden sprawny sił (okolice 2010 roku) by to wygrał. Tyle w temacie niezłej Harris.
0
@michal26 Ale o czym my mówimy, o gościu, który był sprawny 15 lat temu... Mówimy o czasach aktualnych, gdzie tylko Harris była w stanie zagrozić Trumpowi w jakikolwiek sposób i moim zdaniem tutaj głównie zabrakło czasu i z całego tego środowiska możliwego do rywalizacji z Trumpem Harris była po prostu niezła. Co więcej uważam, że druga debata przelała by zwycięstwo na konto Harris.
1
@macio_944 ale drugiej debaty nie było. Demokraci powinni wybrać kogoś innego. Ona była nijaka. Coś jak u nas Biejat. To był problem
1
@michal26 ale właśnie mi o to chodzi Michał, on próbuje grać takiego ura bura szef podwóra, jak mówi tak będzie. A wychodzi na tym, że nikt nie chce się z nim bawić i na nikim nie robi wrażenia swoimi postępkami i zachowaniami.
0
@Jakchcesz tylko, że tak to nie działa. Czytam, że odbiór jest mieszany. A fakty są takie, że Zełenski owszem - pokazał jaja, ale zrobił to nieumiejętnie i Trump postawi na swoim. No i tyle.