La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

1

Czwartego maja wracają Żywe trupy! Dead City season 2 :P
@FcPortoFan1999


1

@tadzik447 Negan znów w wersji "Zbawcy" i jeszcze z Lucille.Tak jak spin off Daryla w sezonie 2 zawiódł kompletnie, tak tutaj liczę że s2 będzie co najmniej dobry jak s1.

1

@tadzik447 1 sezon był całkiem niezły, chyba najlepsza produkcja z tego uniwersum w ostatnich latach. Konkurencja nie była jednak za duża, bo reszta spin-offów to gnioty.

0

@kanver_ Ten spin TOWL też taki średni.Albo inaczej.Te wątki po prostu zostały poprowadzone za szybko.

1

@FcPortoFan1999 Znaczy dla mnie w TOWL większym problemem niż tempo był sam koncept. Melodramat między Rickiem i Michonne? Przecież oni nie mieli za grosza chemii ani tutaj, ani w oryginalnym serialu. No i ten scenariusz, tyle ile tam było głupotek...

0

@kanver_ Dla mnie problematyczne było tempo.Grupa Helikoptera jak i same CRM, było zapowiadane naprawdę przez długi czas jako potężna grupa.Tymczasem Richonne uporali się z nimi w sześć odcinków xd sam Generał Beale...rozczarowanie spore.Liczyłem na konkretnego złoczyńcę na miarę Negana czy jeszcze wcześniej Gubernatora.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?