- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 917 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
48 odpowiedzi
draxidox
15
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
draxidox
0
I pomyśleć, że na ktores święta można było dorwać ps5 pro za 3k,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 917 Culés
2
Jeśli to prawda, to UA traci ostatni argument w ewentualnych negocjacjach (w których i tak najprawdopodobniej nie będzie brać udzialu, jako przegrany w wojnie).
Na wojnie niestety siła decyduje. Ech. Źle się dzieje
4
@michal26 Ja najbardziej się obawiam co się u nas będzie działo jak ci zdemobilizowani żołnierze do nas wjadą...
1
@Kgorecki2500 To prawda. Oby tylko do nas nie chcieli przyjezdzac i u nas zostawac.
0
@Kgorecki2500 no jednak ja mam większe obawy niż to xD
0
@Kgorecki2500
Dlatego zwołano Radę Gabinetową, co robić
@michal26
Jeszcze nie przejęli całego terenu.
Generalnie, to nie ma zaskoczenia.
Gdyby nasze media były uczciwe i opisywały jaki chaos jest wśród władz w Kijowie...
Wojna może się skończyć szybciej niż się Polakom wydaje.
.
3
@Kgorecki2500 po wojnie to my powinniśmy zamknąć granice bardziej niż na Białorusi przecież to się tylko prosi o wjazd nierejestrowanej broni i grupy przestępcze byłych żołnierzy
1
@Kgorecki2500 widzę, że tak samo jak nasi politycy martwicie się tym tak w ostatniej chwili. Wcześniej nikt o tym nie myślał tylko było „przyjmować, przyjmować uchodźców”
Już 2,5 roku temu mówiłem, ze tak będzie i wrócą do nas lata 90-te pod względem bandyterki, wymuszeń, haraczy itd.