La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

0

Ten Bidon nie był taki zły xd

0

@Marian_Pazdzioch Prawdopodobnie był lepszy od Trumpa, a na pewno znacznie normalniejszy i rozsądniejszy, ale to jest jednak dramat, że kompletnie nieogarniający Biden, który tak dramatycznie się mylił był przez długi czas rywalem śmiesznego i doklejonego duetu Trump & Musk.

Harris moim zdaniem z nich wszystkich byłaby najlepsza, ale mam wrażenie, że za późno zaczęła kampanię + druga debata znacznie zwiększyłaby jej szansę, bo Trump mówił tam totalne głupoty. A tak... jest jak jest.

Ogólnie smutne, że jeden z najpotężniejszych krajów świata wybierał tak długo pomiędzy nieogarniającym Bidenem, a odklejonym do granic możliwości Trumpem.

0

@Marian_Pazdzioch Ja to teraz to nawet za Bushem tęsknię

1

@Ostatnikrwawygang Obama mi się najlepiej kojarzy

0

@Rifek Mi też, ale do czasów Trumpa nie wiedziałem że można być gorszym od Busha

3

@macio_944 ale przecież obie partie nie mają samych idiotów. Tam są ogarnięci ludzie, którzy czy z tej czy z tej strony dali by sobie radę. Tymczasem prezydentem zostaje gwiazda kurwa Hollywood. Absurdalny do granic możliwości, niezbyt bystry, polityczny ćwok. Czemu Republikanie na to poszli? Tylko dla samego zwycięstwa? Miał poparcie szaraczków, to fakt, ale wydaje mi się do ogarnięcia wypromowanie kogoś, albo zdyskredytowanie Trumpa tak jak na to zasłużył. Krytyka z własnej partii by oddziaływała mocniej. Przecież wiadomo, ze większość tych parlamentarnych Republikan gardzi nim i uważa za idiotę. Troszkę się sprzedali, a to może kosztować znacznie więcej niż zyskali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?