La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1616 Culés

4

Wjechał rosół na wołowinie i indyku.
Potem zagryzę czekoladą. I się uśmiechnę nad ciężkim losem prawych.

4

@Safrani Ty burżuju, jak śmiesz? :D

3

@Safrani Ale widać, że na masło już nie wystarczyło, więc tylko klasa średnia, nie elita.

7

@Safrani u mnie kotlety mielone z tofu, potem zagryze "Raffaello" ze skyra i wiórków kokosowych. I się uśmiechnę nad ciężkim losem lewych.

2

@MesQueUnClub_87 c'est la vie

3

@D10SLEO tylko współczuć, kotlety z tofu...

0

@Bobo25 ale mielone o smaku mięsa, wiesz jakie dobre? Prawie jak mięso.

1

@D10SLEO była kiedyś taka reklama "Prawie, to wielka różnica"...

0

@D10SLEO @Bobo25 generalnie z tego co próbowałem vege zamienników, to smakowo są podobne do "oryginałów" ale fakture mają zupełnie inną

0

@Safrani Wołowina rozumiem wagyu?

1

@Kgorecki2500 nie nie. Ona się nie nadaje na rosół. Steki dobre z niej wychodzą, ale nie zupy, czy gulasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?