- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1189 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1189 Culés
0
Mam obawy że Nicola Zalewski to finalnie zostanie w Romie na ławce..
0
@FcPortoFan1999 ta lawka w Romie lepsza, jak pojdzie do Interu to nawet tylka nie podniesie. Niech dogra sezon i idzie gdzies za darmo bo przedluzenie kontraktu skonczy sie wypozyczeniami, niczym wiecej. Co ten chlopak ma w glowie to zagadka, lubi jak sie cos dzieje chyba, niekoniecznie w dobrą strone
0
@Lanosss Bo mi sobie ciężko wyobrazić reprezentację bez niego.
0
@FcPortoFan1999 czy on gra czy nie gra, nie ma znaczenia dla Misia P.
Zalewski ma pewne miejsce, polska pilka wyboru nie ma
0
@Lanosss Kiedyś Borek, zarzucił takie podejście Bednarkowi jeszcze za Brzęczkowania kadry który nie grał sobie w klubie, ale w reprezentacji już tak.
0
@FcPortoFan1999 ale Zalewski juz to przerabia, nie gral w Romie, a pierwszy sklad w reprezentacji. Moder przeciez to samo. Marnych mamy kadrowiczów z kilkoma wyjatkami
0
@Lanosss Czyli kadra jest słabsza od takich klubów jak Roma czy Brighton xd
1
@FcPortoFan1999 fajnie wygląda Pomysł z Psv
Liga holenderska dla technicznych zawodników.
Może wykręcić fajne liczby na wahadle jak Dest i po sezonie dwóch transfer do Niemiec
1
@Krzysztof1987 I tam właśnie powinien trafić.
0
@FcPortoFan1999 ten Zalewski to powinien isc gdzies gdzie bedzie mogl grac bardziej jako skrzydlowy niz wahadlowy. Tak sie sprawdza w reprezentacji i tak gral zanim mu zmienili pozycje, a wlasciwie to Mourinho. Tam tez ma lepsze liczby
0
@Lanosss To właśnie do PSV niech pójdzie.Jak trafi do Interu to xd
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie, zginie w Interze... chyba my kibice bardziej chcemy i moze bardziej patrzymy realnie na mozliwosci zawodnika
0
@Lanosss Dlatego Ja nie chcę go w żadnym Interze.