- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 736 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 736 Culés
13
Liga Mistrzów.
4
@blakkudium ciekawe skąd wezmą ludzi do komentowania:)
7
@escarabajo Pewnie najmniej atrakcyjne mecze będą bez komentarza.
1
@blakkudium gdzie te kanały znajdę??
8
@escarabajo Obstawiam, że w niektórych meczach będzie solowe komentowanie. Ewentualnie wypożyczenie z innych stacji.
2
@blakkudium mam nadzieję że z Premier League też zrobią tak, że każdy mecz będzie dostępny do oglądania
2
@sergio5 Od 345 w górę.
1
@sergio5 "Zgodnie z naszymi zapowiedziami, CANAL+ Extra 8-18 zajęły na liście kanałów pozycje 345-355, za kanałami online TVP3. Nadawane są na nich plansze z informacją, który mecz pokażą i kiedy."
Więcej informacji masz w artykule.
2
@escarabajo a skąd tyle urządzeń do oglądania i obstawiania?
3
@SuperPatsonFCB Ja sobie nie wyobrażam niczego innego. To nie 2010 rok, żeby puszczać 2 najciekawsze mecze, a resztę olewać - to by była amatorszczyzna z ich strony.