La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

3

Gość o zasadach swoich żelaznych gada tak pompatycznie, jakby był drugim Sir Alexem Fergusonem, a póki co to jest zwykłym trenerzyną, co przyszedł z Portugalii i chce robić z siebie niewiadomo kogo. To Flick przychodząc do Barcelony, mając na swoim koncie spory sukces z wielkim klubem nie rżnął takiego kozaka jak ten koleś. Gość w następnym sezonie poleci, tylko nie wiem czy już w okolicy grudnia, czy jednak dadzą mu przyszły sezon dokończyć. Facet skłóci się z całą szatnią za chwilę do takiego stopnia, że albo ManU wymieni wszystkich piłkarzy, albo, co bardziej prawdopodobne, wywali trenera i będzie dalej szukać kogoś, kto ułoży te wszystkie wtopy transferowe.

0

@VandaI trener może lecieć a każdy wie że tam wszystkiego winni są beznadziejni i średniej klasy piłkarze .
Tam oprócz Bruno to nie ma dobrego grajka.

0

@VandaI akurat amori dobrze robi, z takimi gwiazdeczkami powinni tam jechac do spodu i powywalac ich na zbity pysk, o czym mowilo kilku wczesniejszych trenerow united (min. Mourinho i Rangnick) i zwracalo uwage władzom united na to żeby zobaczyli etyke pracy i ogolne zaangazowanie tych lbow ale cos chyba slabo wyszlo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?