La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

3

A tymu co znowu xDD

1

@BorzyKrzys a nie powiedział, że Trump to Ruski agent, był przecież tego pewny.

0

@BorzyKrzys afd jest przeciw Europejskiej tarczy antyrakietowej.A tam mają być pociski anty balistyczne.Czyli przeciw broni atomowej.Także afd jest za nord stream czyli sponsoringiem Putina aby za tą kasę do bas strzelił.W szoku jestem że jakąkolwiek partia może być z nimi w koalicji.Te słowa jasno mówią że ci ludzie będą walczyć z pro putinowskimi partiami.Dziś głównym przesłaniem Polski było uzbrojenie Europy aby była niezależna po czym wychodzą pisowcy i konfederacji i atakują zamiast aby pomóc w tej sorawie gdyż jest to w fundamentalnym interesie Polski.No ale jak się ucieka do Orbana czy Białoruś a Orban spodziewać się następców.Jak się jest w koalicji z Adf to jaką wizytówkę wystawia sobie prawica.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?