La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

0

To, że Frankie tak skończy w Barcelonie to naprawdę ciężko było się spodziewać. Ile to już idealnych transferów za grube miliony nam się na twarz wysypało to naprawdę szok.

0

3

@bartekvisca Wszędzie zdarzają się takie przypadki. On u nas przynajmniej coś pograł. A w takim Realu Hazard co osiągnął? Wieczne L4. A wielka nadzieja białych, Jovic "Urodziłem się by strzelać gole"? Teraz Anczel sekuje Gulera i pozostałych młodych. Nie my jedni borykamy się z niewypałami. Tyle, że moim zdaniem, FdJ sam jest sobie winien, bo nie robi niczego, by się rozwijać. Po prostu trwa.

2

@Dari0G Frenkie miał u Xaviego pewny skład a mimo to daleko mu było do poziomu jaki od niego wyczekiwano. jeśli chciałby u nas odnieść sukces no to musiałby poprawić fizyczność i nauczyć się szybciej grać piłki do przodu bo często sam hamuje akcje gdy głupio holuje piłkę. Nie mówiąc o głupich stratach na przedpolu

1

@AlwaysBlaugrana Wg mnie z niego już nic nie będzie. Za stary pies na nowe sztuczki. Wykastrował się sam i obecnie może jedynie być średniej klasy chórzystą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?