- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
5
Ten rynek lewoskrzydłowych nie wygląda zbyt imponująco i mam wrażenie, że większość jest przepłacona tylko dlatego, że jest taki deficyt:
-Leao(wysoki sufit, ale leń, który w testach iq mógłby rywalizować z Dembele+drogi i dużo zarabia)
-Kvara(nawet ciekawy, ale od tego debiutanckiego sezonu w Napoli nie zrobił wyraźnego kroku do przodu, a do tego zaraz może wylądować w PSG+również drogi)
-Nico(od Euro do bólu przeciętny i nie mam przekonania, że jego sufit na dłuższą metę to titular w takim klubie jak Barca, a takie przekonanie jest konieczne przy tej cenie i pensji)
-Lookman(ciekawy i będzie tani w lecie, ale to nie jest skrzydłowy, który będzie się pojedynkować przy linii jeśli faktycznie tego sztab potrzebuje, ale to się okaże. Na minus, że system Atalanty jest na tyle specyficzny, że te transfery wychodzące różnie wypadają.)
Już chyba bardziej przekonuje mnie ten pomysł ze ściągnięciem Frimponga, który się przewijał jak Flick przyszedł i wtedy szerokość będą mogli robić wahadłowi, a obaj skrzydłowi będą ścinać do środka jak w Bayernie Flicka w sezonie 2019/20.
0
@ViscaelBarca2007 jedynie Kvara i Lookman z nich. Trzeba spróbować narazie z tym co mamy i dać szansę np. Daniemu Rodriguezowi.
Ja bym wolał osobiście transfer wahadłowego np. Frimponga albo Trenta i zmiana systemu
0
@BORO_12 za Kvare Napoli chce €80m i lada chwila może wylądować w PSG. Lookman fajny, ale wszystko zależy co będziemy robić z całą lewą stroną latem. Też pytanie czy chcemy tylko kogoś na lewą stronę do aktualnego systemu czy też kogoś kto będzie w stanie przyjmować też te zadania co Yamal kiedy będzie niedostępny.
0
@ViscaelBarca2007 to generalnie bez znaczenia bo nie stać nas na żadnego;)
Ja bym próbował Sona za darmo i może uda się przez sezon może półtora jakiś budżet ogarnąć.
1
@escarabajo Son już kontrakt przedłużył
1
@escarabajo Totki niestety aktywowały przedłużenie o rok, które miał zapisane w umowie
1
@BORO_12 @ViscaelBarca2007
A widzicie. Nie wiedziałem.