La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

W całej tej karygodnej sytuacji najlepszy to jest Deco, gość jest na wakacjach. Mam nadzieję, że z tych wakacji już nie wróci do Barcelony.

1

@KrwawiaceoczyVEB Myślisz, że on ma coś do gadania? Laporta macza palce we wszystkim. Alemany by nie pozwolił na transfer Olmo, dlatego go wcześniej Laporta skasował - był głosem rozsądku, nieprzyjemnym głosem dla Joana. Deco jako znajomy Laporty ma być figurantem i nie przeszkadzać. Po czasie widać jaka jest tak na prawdę rola Deco w tym wszystkim i trudno mieć do niego pretensje, że nawet nie próbuje kombinować, wiedząc że koniec końców i tak we wszystkim będzie grzebał Laporta ze swoją świtą (z byłym szwagrem na czele).

0

@normasubiektywna No ale co to zmienia w mojej wypowiedzi. Po co nam w takim razie ktoś kto nie ma głosu, i ktoś który powinien go mieć bo transfery to jego działka.

0

@KrwawiaceoczyVEB Tu nie chodzi o to, czego potrzebują kibice, czy klub. Tu chodzi tylko i wyłącznie o to, czego potrzebuje Laporta i jego najbliżsi współpracownicy. Laporta chce błyszczeć, nie wiele ma to wspólnego z troską o klub.

0

@normasubiektywna Ale on już nie będzie błyszczeć, nawet jakby jakimś cudem się udało zarejestrować Olmo i Victora to Laporta poleci, bo kompromitacja jest ogromna, wotum już jest szykowane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?