La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

konto usunięte

4

"Według amerykańskich mediów zamachowiec, który wjechał w tłum w Nowym Orleanie to Shamsud Din Jabbar. Mężczyzna nosił wojskowe ubranie, a w swoim samochodzie miał mieć flagę Państwa Islamskiego. Nowe doniesienia mówią o 15 ofiarach śmiertelnych. "
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rosnie-tragiczny-bilans-po-zamachu-w-usa-ujawniono-tozsamosc,nId,7884292#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Kolejny miłośnik religi pokoju morduje w imię swojego boga

1

@MESSIah16 Ale biali katolicy, heteroskelsualni też mordujo
Odpowiedz

0

@MESSIah16 "Wielokulturowość się przenika"... ;)

0

@MESSIah16
No, bo w imię Chrystusa, to wszyscy nieskazitelni byli i nie wymordowali milionów ludzi, co?
Jedna religia warta drugiej.

1

@norbi77 tylko jakoś w kontekście chrześcijan to jest przeszłość, a islam ucywilizować się nie planuje - taka tam drobna różnica

0

@Blantozaur
Czyli ofiary z przeszłości się nie liczą i Kościół ma czystą kartę?
Niemcy po IIWŚ też?
Jedni i drudzy byli ucywilizowani.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 gdzie ja napisałem o czystej karcie? Kompletnie pomijasz mój punkt. Wspomniałem jedynie, że w imię Chrystusa zabijano w dalekiej przeszłości - czarne karty historii, ale jednak już historii. W imię Allaha ludzie są mordowani cały czas, nawet w Europie. Wypraw krzyżowych już dawno nie było.
Bycie wyznawcą danej religii, a zabijać w jej imieniu to dwie różne bajki - o tej różnicy mówię. Dlatego nie wiem skąd wyskoczyles o II WŚ. Jestem słaby z historii, ale nie kojarzę, żeby nawracania na chrzescijanizm był powodem agresji Hitlera.

0

@Blantozaur
W tamtych czasach chrześcijanie też byli uznawani za "ucywilizowanych", a że Islam zatrzymał się w czasie, to inna bajka.
Poruszyłem Niemców, bo pisałeś, że to przeszłość i odebrałem to jako coś co już nie ma znaczenia, bo to za nami, ale jeśli nie, to sorry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: