La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

1

Widzę, że już zaczyna się znowu kwestionowanie Thomasa Thurnbichlera nawet przez zawodników. Tym razem Zniszczol, zarzuca mu, że za dużo kombinujemy

konto usunięte

0

@VegetaPolska jakoś Wąsek potrafi skoczyć

0

@VegetaPolska Oczywiście jest wiele zastrzeżeń do Thomasa Thurnbichlera ale nasi ostatnio zaczynają gwiazdorzyć.
Jeszcze Dawid Kubacki wygrywał TCS i był mistrzem świata, a do tego wygrał 11 konkursów PŚ więc może jako tako mu odbić (chociaż nie powinno) ale Aleksander Zniszczoł nic nie wygrał, przed Thurnbichlerem był w dupie i będzie gadał głupoty jakby był niewiadomo jakim mistrzem.

0

@VegetaPolska Mi się wydawało, gdy słuchałam tej rozmowy, że Olek bardziej mówił to w kontekście tego, że on sam kombinuje.
Dzisiaj ewidentnie spóźnił, od razu było widać.

0

@VegetaPolska a czemu ma nie być kwestionowany ? Wziął na turniej Kubackiego - jak widać wybór się nie obronił . W tym sezonie jesteśmy słabi... Postępów nie widać poza pojedynczymi wyskokami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?