La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

0

Byli u was kolędnicy już czy nie wpuszczacie?

1

@FcPortoFan1999 niestety, do nas nie przychodzą. Ja bym się kiedyś wybrała, ale nie mam odpowiedniej ekipy.

0

@FcPortoFan1999 ty im pewnie 50 zł dajesz.

2

@gumaz Dwie dychy. @July_6_BcN Bo u mnie właśnie przed momentem byli.

0

@FcPortoFan1999 Wpuszczam ale nie było

0

@FcPortoFan1999 20 dychy kościelny 20 dychy kolędnicy ,ty to jak będziesz chrzestnym to kupisz samochód

0

@gumaz Pewnie kupię jakiś samochód za najpewniej 2 dychy z większą liczbą zer. @Kgorecki2500 To może niedługo będą, choć Ty w mieście mieszkasz to będzie trudniej.

3

@FcPortoFan1999 Tak byli, Ci od @Luciano99 chcieli pieniądze wyłudzić, nie dalem się.

@Kessie @AFA próbujcie dalej xDD

0

@Lionel_Messi10 Do Sosnowca masz tak blisko?

1

@FcPortoFan1999 Po drugiej stronie jestem ;D ale oni po calej Polsce jeżdżą i kolenduja xD

1

@Lionel_Messi10 Nie wiedziałem że ten zakład jest taki dostępny jeśli chodzi o transport.

0

@FcPortoFan1999 30 grudnia nie zostaną wpuszczeni.

0

@Ogorinho1974 Dlaczego nie zostaną wpuszczeni 30 grudnia?

0

@FcPortoFan1999 Bo 30 grudnia mam kolędę.

1

@Ogorinho1974 To Ja już 28 grudnia.Księża, chcą się przed sylwestrem wyrobić ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?