La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

19

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Chciałbym złożyć. Świąteczne życzenia. Także wesołych świąt. By wam jedzenia. Ale przede wszystkim alkoholu. Na stole. Nie zabrakło. Kieruje te życzenia do wszystkich. Ponieważ. Należy być miłosiernym. Należy wybaczać. Powiedzieć dobre słowo. Szczególnie w tym okresie. Nawet dla tych. Z którymi się nie zgadzamy.
Nawet. Dla tych frajerów. Hejterow. Ktorzy mnie nie szanują. Ja to wszystko pamietam. Taķże jeśli ktoś ma dalej problem. To zapraszam. Do Dębicy. I sobie wyjasnimy. Fizycznie. To i owo.
Natomiast. Generalnie. Nawet tym gorszym ludziom. Należy się dobre słowo. Dlatego naśladujcie mnie. Bądźcie również dobrzy. Miłosierni. Miejcie zasady. Cierpliwość. Dystans. Otwarty umysł. Taki przyklad Wam daję. Od siebie. Na te święta. To tyle ode mnie. Bawcie się. Pijcie. Dobrego barszczyku.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM @Deviler @KrychaFCB @Lanosss

konto usunięte

0

@Kondziubarca you think this is funny boy?

7

@MesQueUnClub96 At least it's better than your comments here
:)

2

@Kondziubarca Pan Mentalna Dębica, wczoraj już był w formie świątecznej na KS.

konto usunięte

0

2

@tomek8756 jakbym pisał o jakiś cieplych chlopaczkach to by mu sie podobalo xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?