- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2139 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2139 Culés
0
No i dobra informacja tego oczekiwałem po zmianie władzy.
https://www.money.pl/pieniadze/kilkadziesiat-miliardow-zlotych-dla-polski-z-kpo-nowa-wplata-z-brukseli-7104247775300320a.html
0
@Borneo przeżyłem już 5 wypłat z KPO, w tym dwie przedwyborcze
0
@ObiwanKenobi ale chyba widzę że du....cię trochę jednak boli z tego powodu;)
0
@Borneo strasznie. Tym bardziej jak patrzą na co pójdą te pieniądze: na tworzenie nowych miejsc w żłobkach, docieplenie budynków czy budowę elektrowni wiatrowych
Jedno wielkie XD
0
@ObiwanKenobi czy robienie sieci aby można było przyłączać farmy turbin wiatrowych.Projekty kluczowe aby obniżyć ceny energii gdyż w Polsce ceny energii są o 40% wyższe od reszty Europy.Bo pis nie zreformował energetyki.Państwo dopłaca ludziom a nie firmom. .kupujesz produkty na drogiej energii. Na dodatek firmy przez to nie są konkurencyjne.Rzeklbym są to kluczowe tak naprawdę rzeczy.Jeśli chcesz zrobić farmy wiatrowe z największym magazynem energii na Pomorzu plus elektrownie atomowa na Pomorzu. To trzeba zrobić sieci na śląsk choćby aby dostarczać tam także prąd.Te projekty są istotne a coraz bardziej odcinamy się od Rosji i przestaliśmy brać gaz .Też zwiększy się liczba ogrzewania prądem.Wzrośnie zapotrzebowanie na prąd którego trzeba rozprowadzać.
Absolutnie strategiczne inwestycje.pis załatwił tak państwo że farmy zrobią w 20q7- 2030r do tego czasu Polacy będą płacić za drogi prąd. Bo pis nie zreformował energetyki.....
0
@Borneo i jak zwykle piszesz jak potłuczony.
Te ceny pokazują jednak coś innego.
A energia jest droga przez wyciąganie kasy z powietrza czyli przez ets.
0
@ObiwanKenobi tylko pus od 20q5r wydał 1% z ets mając świadomość że progi rosną .qets jest po to aby finansować zmiany w iże zmieniać miksu mniej emitujesz i mniej płacisz podatku..Pis kasę wzioł ich przejadł.qnoe wyremontował sieci przez co blokowały rozwój farm i fotovoltaiki i pis wprowadził regułę H i kombinacjami w rozluczeniach spowodował że fotovoltaika była mniej opłacalna. Potem z powodu bezkarności czyli braku praworzadnosci blokowal 2 lata kpo......czyli kolejna jadę na energetykę to sabotaz państwa.Jednoczwsnie duda z szydło jeździli promowac węgiel który miał 200 lat być;) sprawa czysto wyborcza;)dziś firmy produkują produkty na prądzie który jest o 40% drozszy niż w różnych miejscach Europy....I za te produkty płacą obywatele.Bo rząd doplaca obywatelom ale nie firmom.Turbiny i największy magazyn energii w Europie będzie 2927 - 2030r .Pis nas załatwił na kata a grzechów na dużo wiecej....