- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1049 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1049 Culés
2
USA to czasami kraj trzeciego świata, tam nadal liczą głosy z wyborów xd
7
@MesQueUnClub96 Harris dalej ma szansę?
3
@Marian_Pazdzioch ciekawe ile lat zajmie jej przegonienie Trumpa.
0
@MesQueUnClub96 to wszystko przez @Borneo który rozmawiał z 4 kobietami i powiedziały mu że Harris wygra
Teraz gubią się z tym liczeniem bo się nie spina z taką pewną predykcją
0
@mekston no tak jak dożyje mekston 60 będzie opowiadał o 4 kobietach......Mekston umów się na randkę z jakąś w nowym roku zrób sobie takie postanowienie bo masz problem z kobietami,)......Bo widzę że o niczym innym nie myślisz.Ewentualnie jakiś psycholog jak nie dasz rady;)bo złapiesz depresję;)
0
@Borneo piękna opowieść to była, pozostałych Twoich fantazji z tego posta nie komentuje ;)
0
@mekston dla Ciebie generalnie kobiety to tylko opowieść ;)
0
@Borneo Twoja historia to tylko opowiesc to prawda ;) nienajlepiej się zestrzala ale cóż ;)
0
@mekston hehe ty dalej o tych kobietach , problem jednak jest u ciebie z kobietami;)popracuj nad odwagą;)
0
@Borneo ciekawe bo w moim wpisie nie było słowa kobieta
Pytanie kto ma rzeczywiscie problem ;)
0
@mekston drążysz temat;) i będziesz srążył;)
0
@Borneo niczego nie drążę, znowu sobie wymyślasz ;)
0
@mekston jak nie;)
0
@Borneo no nie, piękne historie tworzysz. Widzimy co z nich wychodzi :)
0
@mekston jak tworzysz ty piszesz o kobietach:)
0
@Borneo nie no o kobietach które Cię omotały to Ty napisałeś ;)
0
@mekston mnie to ty piszesz raz enty ja tam raz napisalem:) jednak masz problem;)
0
@Borneo naliczyłem 7 postów Twoich tutaj i Ty mi cos piszesz o problemie xd
0
@mekston jeszcze wyciągnij pierwiastek i będzie dobrze;)
0
@Borneo i cyk mamy 8, i kto pisze po raz enty ;)
0
@mekston odpuszczam i tak napiszesz jeszcze o nich ;)
0
@Borneo na razie to Ty jestes jedynym który tworzył takie historie ;)