La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

3

Jak czytam te skrajne opinie to tradycyjnie ręce opadają. Jest ewidentnie problem, jakieś zacięcie, ale Barca to wciąż lider LL i druga najlepsza drużyna w LM, więc jakieś głodne kawałki o tragedii lepiej sobie darować. Rywale też albo teraz mają zadyszkę, albo mieli wcześniej i jakoś odstawić nas nie mogą.

0

@arasz1819 skrajne opinie to akurat nie popieram, ale nie możemy już szukać ciągle wymówek. Mecze takie jak z Las Palmas i Leganes trzeba wygrać. W lidze mamy 5 punktów na 18 w ostatnich 6 meczach. Od półtora miesiąca coś jest nie tak.

0

@arasz1819 ATM zacznie tracić punkty na wiosnę klasycznie, Real dalej nie wygrał z Valencią na wyjeździe, za tydzień mają Sevillę kiedy w środku tygodnia mają wylot do Kataru. Chociaż za tydzień porażka byłaby już mocno kłopotliwa

0

@arasz1819 @Szmulek tak tylko oznaczam...

0

@arasz1819 Atletico od robiło 11pkt. To kuriozum jakieś 11pkt w 6 kolejek odrobili nie grając jeszcze z nami.

0

@tbas żeby odrabiać to wcześniej musieli chuja grać. Czasami tak to bywa. Mamy zadyszkę, ale ona nic nie kończy w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?