- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
Natenczas
9
Kuźwa żona Kosiniaka - Kamysza została matką chrzestną polskich F-35. Teraz już na pewno... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
HarveySpecter
6
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
42 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
1
Federico Chiesa grał z drużyną u-21 Liverpoolu...
Smutne jak z najlepszego gracza Euro 2020 stał się wrakiem piłkarza i to tylko i wyłącznie przez zerwanie ACL.
0
@Gaz A czy to przypadkiem nie jest częścią planu powolnego wprowadzania Chiesy do pierwszej drużyny?
@Rust_Cohle ?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker 27 letni zawodnik który w tym sezonie nawet pelnych 90 minut lacznie zagranych nie ma xd Plan ma chyba kilka niedociagniec
1
@Gaz Slot wypowiadał się, że ma ogromne problemy z intensywnością treningową i zaległości, bo opuścił cały okres przygotowawczy. Gdzieś to wyczytałem i teraz znowu trafiłem na artykuł, który mówi to samo. Zobaczymy jak się jego sytuacja rozwinie, sam jestem ciekaw.
"Stąd mecz Liverpoolu z Nordsjaelland, który zakończył się zwycięstwem Duńczyków 4:3. Federico Chiesa zdobył pierwszą bramkę dla „The Reds”, wyrównując stan meczu w pierwszej połowie na 1:1. Na listę strzelców wpisał się w 11. minucie. Grał nieco ponad godzinę, zanim został zmieniony. Coraz bliżej jest jego powrotu do pierwszego zespołu. Miał on bowiem już normalnie trenować z kolegami".
@Rust_Cohle Widzę, że usunąłeś komentarz. Chiesa to definitywny transfer, a nie wypożyczenie. Coś Ci się pomyliło.
0
@Zoker dlatego usunąłem od razu xD
1
@Rust_Cohle kibic no kibic