La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

1

Flick kilkoma meczami zamydlił wszystkim oczy, a w lalidze ma statystyki obecnie chyba takie jak Xavi.... Gość to dramat.

0

@Boss227 chyba za szybkie wnioski na określenie że to dramat :)

1

@Boss227 A czemu patrzysz tylko na ligę? Jeśli chcesz porównywać wyniki trenerów, to bierz pod uwagę wszystkie rozgrywki, a nie tylko te, w których obecnie Barcelonie idzie słabo. Porównaj sobie jak graliśmy w Lidze Mistrzów za Xaviego, a jak za Flicka. W poprzednim sezonie mieliśmy w LM najłatwiejszą grupę z Szachtarem, Porto i Antwerp, a męczyliśmy się z nimi niemiłosiernie, wygrywając tylko jedną bramką różnicy (a z Szachtarem i Antwerp to nawet przegraliśmy), i ledwo wywalczając to pierwsze miejsce, co powinno być formalnością. A teraz? Lejemy wszystkich minimum trzema golami różnicy, pokonaliśmy mocny Bayern 4:1 i jesteśmy w topie tabeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?