La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

2

To uczucie gdy dowiadujesz sie ze twoje wszystkie magazyny pilarskie + jakies zabawkowe typu bravo sport z lat 00-2010 zostaly wywalone na smietnik. Mmmmmm

1

@SelloutCrowd Ja swoje sam wyrzuciłem X temu bo tylko kurz zbierały, a jakiegoś wielkiego sentymentu do nich nie miałem.

0

@MesQueUnClub_87 ja wlasnie mialem sentyment do tego i nie potrafilem wywalic- lubie takie pierdoły, no ale jak to sie mowi. Smieci same sie wyniosly :(

0

@SelloutCrowd Ja także kiedyś miałem dużo różnych magazynów z brawo sportów czy innych przeglądów sportowych ale niestety też wszystko już wywalone.
Zostało mu kilkanaście skarbów kibica, które najbardziej lubiłem zbierać.

0

@SelloutCrowd Moje leżą w piwnicy i nie mam zamiaru wyrzucać. Tak samo jak różnego rodzaju karty kolekcjonerskie itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?