La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

4

Właśnie sobie obejrzałem tę czerwoną kartkę Bombele i myślę, że niektóre komentarze, które tu wczoraj czytałem na temat tej sytuacji były mocno przesadzone. Był to źle oszacowany wślizg na piłkę w celu utrzymania drużyny przy posiadaniu akcji. Jego noga nie zdążyła dotknąć piłki i trafiła w nogę. Tyle. Czerwo się należy, ale z tym , że debil, głupek itp to już chyba tylko dla zasady było pisane.

0

@MesQueUnClub_87 też uważam że nie powinien wylecieć

0

@tbas Miał już wcześniej żółtą kartkę, więc za to zagranie należała się druga.

0

@MesQueUnClub_87 Nie należał, ten faul nie był na żółtą.

2

@tbas Był. Spóźnione wejście, do tego noga uniesiona.

0

@tbas mam podobne odczucia, trochę na siłę ta czerwona kartka l, zwłaszcza że mógł być przywilej korzyści

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?