La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1220 Culés

4

Dawać mi już te Derby Kraju Basków. Trzeba kontynuować skauting Nico w tym sezonie co bym na koniec mógł dać zielone lub czerwone światło Deco i Laporcie na ten ruch :D

0

@ViscaelBarca2007 Na pewno warto go obserwować. Ale w kadrze on gra zdecydowanie lepiej że względu na styl.

W Athleticu nie dość że kolegów ma słabszych. To i trener pragmatyk z zerowym polotem.

0

@PatrykBarca właśnie ostatnio coś mu się udzieliła forma z klubu w kadrze i szału nie było. Co do Athleticu aż tak mega surowo bym ich nie oceniał. Grają dosyć bezpośredni i intensywny futbol więc teoretycznie dobrze skrojony pod swoje nawiększy gwiazdy czyli braci Williams. Nawet w zeszłym sezonie byli 6 zespołem z największą liczbą oczekiwanych goli w lidze i 5 w stworzonych sytuacjach. W tym trochę gorzej, ale słabsza forma Nico jako gwiazdy zespołu też ma tutaj znaczenie. W każdym razie w zeszłym roku zaczął wchodzić na obroty na przełomie października/listopada. W tym trwa to dłużej, ale był też duży turniej reprezentacyjny więc daje mu czas. Najważniejsze żeby był bardziej produktywny bo narazie nie jest wiodącą postacią swojej drużyny i to Inaki czy De Marcos wiodą prym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?