- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
4
Przyszły finalne sondaże od AtlasIntel. W 2020 byli najbliżej. Nie znaczy to oczywiście, że teraz będą.
@tbas pisaliśmy wczoraj o wypłaszczaniu sondaży. No to teraz się rozstrzelali w dwie strony. W Iowa poszedł absurdalny sondaż, gdzie Harris +3 ma. Iowa jest czerwona a tutaj przewiduje się sensację.
To jest niebywale jak niektóre sondażownie poszły bezpiecznie, a inne całkowicie all in, jak Emerson, AtlasIntel, czy wspomniany sondaż w Iowa, który kolega @Aragorn33 wrzucił przed godziną (badanie Anne Selzer).
Nie muszę mówić, że te dwie sondażownie przewidują kompletnie inny wynik wyborów. Jedni landslide Dems, drudzy landslide Reps.
Szaleństwo na finiszu kampanii xD
Osobiście uważam, że dodaje to pikanterii.
Aha. Bym zapomniał. Ten typ co to wrzucił to fan Trumpa. Przynajmniej tak się wydaje, bo wpisy ma BARDZO mocno tendencyjne. Oderwany od rzeczywistości jest. No, ale wrzucił sondaże normalnej pracowni.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Sulimo @JimMorrisonFCB @siuuu @mekston @barcelonaLM
0
@michal26 wrzucam też drugie źródło tego sondażu. Znacznie bardziej obiektywnie.
Dopowiem, że ogólnie taki wynik wpisuje się w obecną retorykę i w oczekiwania. Nie wywrócił stolika (hehe) jak Selzer. Niemniej to jest rozwiązanie...all in, bo przewiduje totalny landslide Republikanów.
0
@michal26
0
@Aragorn33 czyli stawiają mimo wszystko na wypośrodkowanie. No jest to jakaś metoda. O tym też pisze, że niektórzy grubo lecą.
Niemniej AtlasIntel to jest topka sprzed 4 lat..
Nie wiem, czy aż tak się mogli machnąć w tym roku. Czas pokaże.
0
@michal26 Amerykanie we wszystkim muszą robić show. Tu mam wrażenie to samo.
1
@tbas w tym roku lecą grubo.
Sam ten sondaż Selzera czy ten remisowy w Virginii (rzekomo po 45% xD totalnie z tyłka) pokazuje, że liczy się show. Macie drżeć do końca o wynik. Macie się "zabijać na Twitterze". Macie obserwować, macie obstawiać u buka, macie być częścią tej gry.
No i jesteśmy.
0
@michal26 Iowa to byłoby duże zdziwienie, bo to jest stan który właśnie przeszedł w stronę republikanów. Trump tutaj wygrywał zarówno w 2016 i 2020 - czyli stan przejęty od demokratów.
Do tego cały czas sondaże tutaj dawały bezpieczną przewagę Trumpowi. Też żaden ze sztabów specjalnie nie interesował się tym stanem