La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

0

Ciekawe czy Hansi będzie coś rotował na Espanyol. Na LM mimo, że przeciwnik nie z najwyższej półki, powinna wyjść once de gala, aby nie zaliczyć jakiejś wtopy. Na derby liczę na rotację w środku pola, de jong, olmo od pierwszej (lub gavi) zalezy kto tam najbardziej gotowy + pablo torre. W obronie Kounde koniecznie musi odpocząć. Z przodu nie ma za wiele kim rotować, moze Ansu za raphinie albo Yamine. Anyway, in Herr Flick we trust

0

@Ziemny po powrocie kontuzjowanych piłkarzy może mieć większy luz w rotowaniu, Olmo De Jong, może Gerrard Martin lub Fort mogliby zagrać

konto usunięte

0

@trolownik myślę że może być Fort na prawej obronie, de Jong za Pedri w pomocy może Fati na lewym skrzydle i Wojtek, a w drugiej połowie Rapha, Lewy i Lamin na ławkę za nich kolejno Olmo, Victor i Torre

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?