- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1037 Culés
Gorące dyskusje
LAMC_10
10
Nie ma takiego dowodu, że @martusiaaaa jest czternastoletnią dziewczyną, jest nagroda 4 harnasi... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Dresta
5
Były paragwajski bramkarz José Luis Chilavert odpowiedział Francuzowi Christophe'owi... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Arkon
0
Allez les Bleus! Niech w końcu coś strzelą tym autobusom.
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1037 Culés
5
Max Verstappen powiększył przewagę nad Lando Norrisem do 57 pkt.
Zostało 5 wyścigów do końca i 2 sprinty.
Lando potrzebuje DNFa Maxa, żeby wrócić do gry o tytuł.
@Kessie @barcelonaLM @Popitek12 @Chaoss @michal26 @MichuZ44 @Encore @MesQueUnClub96
0
@mekston Bez DNF Verstappena szanse Norrisa są moim zdaniem bardzo małe. Oczywiście nie życzę tego Maxowi ale byłoby ciekawiej gdyby Lando Norris po kolejnym weekendzie odrobił prawie połowę tych punktów.
1
@Stinger_ Lando musiałby odrabiać ponad 11 pkt co weekend, czyli już nawet opcja w teorii dublet Mclarena i Max trzeci nie daje mu tytułu gdyby zrobili tak 5x + wygrali 2 sprinty dubletem.
Zatem efektywnie Lando potrzebuje DNFa Maxa.