La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

2

Baumann, Blaswich i Nubel to bramkarze reprezentacji Niemiec na tym zgrupowaniu. Ostatnio Borek się wykłócał że Grabara w reprezentacji Niemiec by był jedynką. Co wy na to.

0

@Criss18Barca Wszyscy 4 do noszenia bidonów.

1

@Criss18Barca Ciężko stwierdzić aczkolwiek tym bardziej patrząc na wiek moim zdaniem Kamil Grabara w tym momencie już jest lepszy od Blaswicha, który jednak ma kiepski sezon, a i gorszy od Baumanma także nie jest tylko on też już nie najmłodszy więc obstawiam, że z nimi dwoma Polak wygrywa.

Gorzej z Nubelem bo ani nie jest stary ani nie jest plackiem. W klubie broni lepszym niż Polak.
Myślę, że Grabara ma umiejętność i możliwości duże i mógłby wygrać z nim rywalizację ale Nubel to też swego rodzaju bramkarz na niezłym poziomie. W tej sytuacji dostaliby po jednym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?