La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

1

Kolejne zgrupowanie i kolejny brak pomysłu, taktyki i budowania drużyny. Pressing z dupy, piłki do nikogo, laga na Roberta. Jak nie zabłyśnie ktoś indywidualną akcją, jak Zalewski na poprzednim, to jest piach. Nie można mieć na papierze takiej drużyny i tak grać. Wiadomo, że Hiszpanią i Portugalią nie będziemy, ale można z tej drużyny wycisnąć 200%, a nie 20% jak obecnie. Pytanie, czy kolejna zmiana selekcjonera pomoże, bo ostatni długi dobry czas to był Nawałka, do którego cały czas się myślami wraca. Probierz na vlogach fajny motywator, ale to chyba za mało. Europa nam znowu odjechała.

2

@dzbanke dodał bym zero refleksji, trzymanie na boisku na siłę fatalnie wyglądających zawodników, słabe zarządzanie meczem, reagowanie w trakcie na wydarzenia, kadra się nie rozwija, a bazujemy na indywidualnych umiejętnościach

2

@KrwawiaceoczyVEB dokładnie, chociażby zamiast się odobrazić na Casha za bóg wie za co, to gra fatalny Frankowski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?