La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

2

Ciekawe... :)

"Konami i FIFA ogłosiły nawiązanie współpracy, w ramach której studio opracuje grę eFootball na turniej e-sportowy FIFAe World Cup! Na podstawie nowych ustaleń jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych i konsolach (PlayStation 5 i PlayStation 4) odbędą się dwa turnieje FIFAe World Cup wykorzystujące tytuł eFootball."

5

@norbi77 gra od Konami to dziadostwo

3

@Faro
Może dla Ciebie.
Do chwili, gdy Konami nie wymyśliło eFootball, to Fifa mogła im buty czyścić, ale od 3 lat jest kupa.

5

@Faro Pod względem "gameplay" oraz ustawień taktycznych PES był najlepszym symulatorem piłki nożnej na świecie. Przegrali rywalizację z FIFA tylko i wyłącznie przez tryb Ultimate Team.

1

@norbi77 przecież ja mówię o obecnej, pes juz nie istnieje.
Ta ich gra to będzie ten sam Efootball z kitami reprezentacji i tyle

2

@Faro
Aha. To sorki, bo nie zakumałem.

2

@norbi77 spoko, zawsze byłem team pes, ale teraz tylko ea fc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?