La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

6

W młodzieżowym słowie roku faworytami są "czemó", "azbest" i "sigma"
Szkoda, że zajmują się takimi gunwami, a co drugi nie umie fikołka w przód zrobić xD

0

@vangoor sigma już była młodzieżowym słowem roku bodajże, chyba że drugie miejsce miało

2

@vangoor Nie ma w tym w sumie nic nadzwyczajnego. To jest kolejna ewolucja miejskiego slangu, który był od zawsze. Kiedyś też się starzy ludzie zastanawiali co to znaczy "melanż".

1

@MesQueUnClub_87 Być może, ale celowe stosowanie błędów ortograficznych ogłupia jeszcze bardziej to pokolenie

3

@vangoor Mówi to ziomeczek, który celowo używa słowa "gunwami". Przyganiał kocioł garnkowi.

Nie wiem w sumie co ma wspólnego używanie takich słów z umiejętnością poprawnego wykonania przewrotu.

3

@vangoor Dla tego pokolenia i tak już nie ma ratunku.

0

@vangoor azbest ferdus kiepski wynalazl 20 lat temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?