La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

4

Nie ma co dyskutować wrestling jest ciekawszy od tych freak fightów. Nie ważne czy to WWE, AEW, TNA czy NJPW czy inne GCW

0

@lucas/catalan A oglądasz coś z polskiej sceny?

0

@mordini123 PTW tylko śledzę, dwa razy byłem u nich na gali jak były Nie daleko mnie

1

@lucas/catalan Kwestia gustu. Dla mnie zarówno jedno i drugie jest nieoglądalne.

1

@lucas/catalan Ja tez tylko PTW. Na galę nie pojechałem bo jest daleko ode mnie. Próbowałem oglądać inne fedki w Polsce ale mnie tak nie porwały. W PPW mnie odrzucała amatorska praca kamer ale w KPW trafiłem na galę bez komentarza a bez żadnego komentarza nie potrafię transmisji oglądać. EDIT: Teraz sprawdziłem na szybko że się poprawili z kamerą.

1

@lucas/catalan No to tak, choć w nocy/jutro będzie co oglądać - UFC 307 i gala PLE od WWE.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?