La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

35

Dudka w mediach juz d.... piecze XD. Płacze ze Wojtuś niepowazny bo powiedział że odchodzi a będzie grał.

12

@sokot Uja kogokolwiek to obchodzi co Wojtek powiedział, to jego decyzja i tyle. Jeśli by mu się nagle zachciało grać w Coco Jambo Warszawa to by grał w Coco Jambo Warszawa.

6

@sokot A on powiedział kiedyś coś mądrego?

konto usunięte

18

@sokot nigdy nie zapomne płaczu dudka w canal plus jak komentował mecz z Real vs Barca

3

@adamek20151 dokładnie
I słynny tekst, że "sędzia zabił mecz w 83 minucie"
Bo podyktował karnego dla Barcelony, którego Messi zamienił na gola, tam chyba 4-3 się skończyło

2

@adamek20151 przeorana ma dynie i tyle różnica między nim w realu a Wojtkiem bedzie taka że Wojtek u nas będzie GRAŁ ;)

2

@mrboom ale oczywiscie karny na 3-2 dla Realu ktory wynikal z faulu poza polem karnym to mu nawet nie przeszkadzal ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?