La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1152 Culés

4

To idąc za ciosem, prócz bramkarza szukamy przecież też "6", to Jacek Góralski w pakiecie byłby idealny. Już sobie wyobrażam, jak nasi młodzi adepci sztuki piłkarskiej jadą na swój pierwszy trening z drużyną, a przed wejściem do ośrodka treningowego widzą Szczęsnego palącego szlugi i Jacka zerującego jakiegoś browara ;)

1

@Destroyer_of_Worlds jakoś nikomu nigdy nie przeszkadzało to, że Wojtek pali. Koniec końców najważniejsza jest jego forma. On nie potrzebuje kondycji. Jeśli 16 latek ze szkółki Barcelony zacznie palić bo jakiś gość, który wrócił z emerytury, aby zagrać sezon w Barcy też pali to mi go nawet szkoda nie będzie.

0

@Destroyer_of_Worlds Daleko zaszedł jak na palacza. Może dlatego, że bramkarz nie biega przez 90 minut po boisku i nie musi mieć wydolności jak napastnik. Z tego co mi wiadomo to Buffon też palił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?