La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

15

Szaleństwo mecz który gramy w 10 od 10min nie moze być kompletnie brany pod uwagę jeżeli chodzi o możliwości zespołu. Kończymy go wynikiem 2:1 a nie blamażem. Jeszcze do tego lepsze rozegranie Raphinhy i w końcówce mogło by być 2:2,a tu niektórzy piszą że nie liczymy się w Europie. Ręce tylko załamywać nad takimi kibicami

1

@baryn niektórzy po wczoraj mają czarne myśli jak Vinicius.

0

@baryn Tam nie tylko ta sytuacja pachniała bramką dla Barcy. Raphinha miał kilka niezłych startów do piłki, jednak wczoraj był bardzo kiepsko dysponowany.
Jeśli 10 na 11 walczymy i kończymy 1:2, dramatu nie ma.

Gdyby Barca z PSG zaliczyła taki blamaż rok temu po usunięciu Araujo, gralibyśmy z Borussią w 1/2 LM.

0

@baryn Bardziej załamuje fakt że mamy na bramce gościa który w Europie nic nie pomaga, a wręcz regularnie przeszkadza, jeśli chcemy coś ugrać to trzeba go wymienić a na to się nie zanosi.

1

@Comentateiro PSG z deczka silniejsza ekipa od Monaco ale tak

1

@baryn
na la rambli jesteś tak mocny jak twój ostatni mecz:)

a neiktórzy zaraz ci powiedza że Monaco jest lepszym zespołem bo wygrali z nami mecz

ale uwaga jak wygramy z Realem to wg tych samych osób to już nie działa:)

0

@baryn lepszy celownik Monaco i mogło być 5-1. Gadanie takie

1

@tbas
nasze lepsze celownik albo zdecydowanei i też padlo by wiecej goli dla nas, nie ma co gdybać bo gralismy w 10 cały mecz

0

@tbas chyba nie rozumiesz sensu tego co napisałem. Ale ok.

0

@lucca87 no dlatego pisze ze to takie gadanie. Co by było gdyby

0

@baryn dokładnie. Warto też dodać że te sytuację 3 na 1 co spartolil Rapha to po genialnym podaniu Ter Stegena, którego większość na taczkach już wywozi tak jakby bramkarzowi nigdy wpadka na wagę utraty bramki się nie mogła przytrafić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: