La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 957 Culés

8

Klasyk. Nawet tragedia ludzi, którzy są bezbronni w starciu z potężnym żywiołem i prawdopodobnie stracą dorobek życia, staje się dla polityków pretekstem do konfliktów, podziału społeczeństwa i zbijania politycznego kapitału.

Z każdym dniem czuję coraz większe obrzydzenie do tych ludzi. I to nie ma znaczenia, czy ktoś jest z PiS-u, Platformy czy Konfederacji.


4

@NeroTFP1 Absolutnie gardzę

2

@NeroTFP1, niżej Dodi zaczął dyskusję, że dużo w Polsce się zmieniło od 27 lat i jeden z pierwszych komentarzy też o polityce XD

Przerażająco mocno ludzie są przesiąknięci

Jak u nas ma być lepiej jak ludzie zamiast patrzeć na to co można zrobić WSPÓLNIE lepiej patrzą na to co inni zrobili gorzej? XD

konto usunięte

4

@NeroTFP1 Polityka to dno.

2

@FCB_dimiC
Właśnie. I to jest chyba najgorsze sedno tego wszystkiego. Na samym końcu jest społeczeństwo, które staje się coraz bardziej podzielone i nawet przy okazji powodzi zacznie obrzucać się nawzajem gównem. Podziały, podziały.

0

@NeroTFP1 Btekza ma rację masz w kraju powódź a kaczyzyński robi protest przeciw temu że zamykają jego kumpli....widać że ma w dupie tych ludzi.....I powódź.Powinien przenieść ten protest.Ma to gdzieś....

0

@NeroTFP1 no nie jedni walczą z powodzią a drudzy martwią się o własną dupę że ich do paki wsadzą.....kaczyński ten protest powinien przenieść....ma w dupie powódź...ma inne priorytety....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?