La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

1

Może mi to ktoś wytłumaczyć?
Mecze La Liga są o 21:30 z powodu upałów...a gdy grają o 17 czy 19, to rozumiem, że jest chłodniej i dlatego nie mogą grać o 21?

1

@norbi77 Ale to podobnie w Ekstraklasie jest.Mecz jest o 20:15, ale za to są o 14:45 a już od niedzieli od 12:15 ;)

konto usunięte

0

@norbi77 prawa telewizyjne. Nie możesz grać chyba 3 meczów na raz poza ostatnimi kolejkami

0

@MesQueUnClub96
Ale jak na raz? 17, 19 i 21.

konto usunięte

0

@norbi77 No że nie grają wszystkiego o 21 bo nie mogą

2

@norbi77 podstawowe pytanie brzmi, czy 30 minut coś zmienia w temperaturze. Zakładając że tak, to odpowiadając natomiast na Twoje, można by się tu kierować rozszerzonym dylematem wagonika. Czy jeżeli wagonik przejedzie 5 osób, sprawiedliwym będzie skierować go na drugi tor, aby nie zabił 5 kolejnych?
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Fthe-fairness-problem-v0-0b4b6mxuscab1.png%3Fwidth%3D1080%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3Df62352444b755ec33f3b721c7cf06173ce747d7f
Lub bardziej wprost: no tak tamci mają gorąco, inni też muszą?

0

@MesQueUnClub96
Mi chodziło o to, że grają o 21:30, bo za wysoka temperatura...a czemu nie grają o 21, skoro inni mogą o 17 czy 19?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?