La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

9

Na Eleven klasycznie skupili się na tym jak źle gra przeciwnik Barcelony lub jakiś konkretny piłkarz (w tym przypadku Yerray) niż na tym co Barcelona robi dobrze. Klasyk, tfu.

0

@macio_944 a nie mają racji? Yeray dzisiaj amatorka. Ale rzeczywiście mogliby na nas zwrócić bardziej uwagę.

1

@macio_944 Jak Real wygrywa to jest mental....a jak Barca to oczywiście przeciwnik jest źle przyjmowany do meczu
:)

1

@Gibbon_FCB No nie wiem, fajnie byłoby czasem usłyszeć, że Barcelona dobrze wygląda fizycznie, ustawienie jest dobre, a błędy np. Yerraya wynikają nie tylko z jego formy ale też z pressing Barcelony który jest coraz lepszy. Ale to nie Real by tak mówić, więc co ja od Eleven oczekuje...

0

@macio_944 Ale to nie jest FC Barca TV tylko Eleven. Oni tam muszą pokazać mecz z obu stron a nie tylko wychwalać co robi dobrze Barcelona. Po za tym ewidentnie Yerray nie pomaga Bilbao. Sam słyszałem że chwalili też Barcelone więc bez przesady

0

@GeraltzKatalonii Ale to nie jest Athletic Bilbao TV, oni tam muszą pokazać mecz z obu stron a nie tylko mówić co Bilbao robi źle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?