La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

4

Pewnie będzie hejt, ale ja bym się postarał wypchnąć Lewandowskiego. Swoje u nas już zrobił, nic więcej nie wniesie, a pensję ma niemałą.

0

@Pawel1985 i w ataku będziemy mieli kogo? Torresów?

0

@Pawel1985 i zastąpić kim? Bo 9tek na rynku nie ma, z jakiegoś powodu nawet Real się schylał po Joselu, żeby tylko jakąkolwiek 9 mieć. Pau Victorem? Jeśli utrzyma jakiś poziom to spoko, ale jak było z takim Guiu? 2 razy coś wszedł i strzelił, potem wchodził i nikt o nim nie słyszał.

0

@Pawel1985 Lewandowski jest nie do ruszenia ze względów sportowych. Dla Flicka to jeden z najważniejszych piłkarzy na którym opiera swój projekt. Zresztą to w dalszym ciągu jedna z najlepszych 9 na świecie i nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby się go pozbyć z klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?