La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

1



BVB z nowym napastnikiem.

konto usunięte

0

1

@MesQueUnClub96 podobno turbo talent

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 @D10SLEO Najgorszy transfer okienka BVB moim zdaniem. Piłkarz nie pod chaos tylko taktykę, nie efektowny tylko efektywny, tam gdzie widać braki w dryblingu (on zły nie jest w takich rzeczach, po prostu są lepsi na rynku) i tego typu rzeczach nadrabia myśleniem, przygotowaniem fizycznym i mentalem. Gdyby to była era ballerów jak Sancho, Bellingham, Reus czy Haaland, Beier byłby zarąbistym transferem, ale w drużynie geniuszu mniej a i sam Beier jest raczej człowiekiem czekającym na prezent niż od dostarczania go. Na kontry super opcja, ale cały zespół musi wykonać krok w kierunku zapoczątkowanym przez Alonso, by super wyglądał również w ataku pozycyjnym, czyli przez 75% czasu.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Znaczy się fantastyczny piłkarz i jeden z dwóch najlepszych napastników w lidze. Coś pół godziny temu zmieniłem zdanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?