La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 818 Culés

0

Postawi człowiek raz na jakiś czas +1.5 to nie, nie chce się drużynom strzelać. Jak już chcieli ten remisik to mogli chociaż 1:1
@Stinger_ @FcPortoFan1999 @escarabajo

0

@Kgorecki2500 I tak to jest z tą Ekstraklasą xD

0

@FcPortoFan1999 Nie, z ligą belgijską akurat :) (st. Liege i kv mechelen). Nawet championship ładnie weszło dzisiaj to musieli oni zepsuć

1

@FcPortoFan1999 no przykro mi:(
Najgorsze co może być.. bezbramkowy remis.

1

@escarabajo Swoją drogą to 1 bezbramkowy remis w tym sezonie. @Kgorecki2500 Belgijską to akurat rzadko śledzę.

1

@escarabajo @FcPortoFan1999 lubi takie remisy

0

@FcPortoFan1999 Jak też nie ;/

0

@mekston Lubię lubię bo założenia taktyczne trenerów są wypełnione. @Kgorecki2500 Jedynie co śledzę to grupę mistrzowską kiedy jest grana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?