La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

0

Co w siatkówce jest uznawane bardziej?
Olimpiada czy mistrzostwa świata?

7

@mientusek1407 Igrzyska, MŚ na drugim.

1

@mientusek1407 IO zdecydowanie. Zresztą poza piłką nożną, to chyba w każdym sporcie IO najważniejsze. Nawet w tenisie czy koszykówce.

4

@michal26 W tenisie jednak szlemy ważniejsze.

1

@michal26 nie no, gdzie w tenisie IO jest najważniejsze, tutaj zdecydowanie są szlemy.

W kosza IO w reprezentacji tak, ale ogólnie to nie.

0

@Barcanajlepszyteam no nie są ważniejsze. Zobacz na reakcję Djokovica

0

@mekston powiem tak. Wiadomo, że wielokrotne wygranie szlemów jest ważniejsze, niż 1x IO.
Natomiast nikt nie wygrywa kilka razy IO. Dlatego 1x GS jest mniej ważny niż 1x IO. No i to tak trzeba na to patrzeć.

1

@michal26 Reakcja Djokovica pokazuje, że bardzo mu zależało na wygraniu IO, bo tylko tego mu w karierze brakowało. Nie zmienia, to jednak faktu, że najważniejsza jest ilość wygranych szlemów.

0

@mientusek1407 Igrzyska z dużą przewagą jeden z tych sportów gdzie to osiągnięcie jest daleko przed resztą

1

@michal26 W tenisie w golfie w koszykówce nie na pierwszym miejscu.

Samo to że jak są przedstawiane osiągnięcia w tenisie to Szlemy i czasem Finals są wyżej niż IO pokazuje podejście ogółu.

0

@michal26 nie no, oczywiście, że szlem ma większy prestiż, wagę, i na dodatek kasę

W piłce nożnej też mało kto ma więcej niż 1 medal z IO, ale to nie tak to oceniamy.

U mężczyzn dodatkowo jest inna półka, bo szlemy grasz best of 5.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?