- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1112 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
107 odpowiedzi
MirusAmisz
24
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
5
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1112 Culés
9
Nie chce siedzieć na ławce i idzie grac regularnie.To się ceni.
0
@Encore Shame dla Deco
0
@Encore Chłop jest mistrzem świata i dawał coś od siebie w każdym kluczowym meczu czy to City, czy Argentyny. Wstyd by mu było przed rodziną w takiej sytuacji nadal grzać ławę u Guardioli
0
@Encore Tymczasem Ferran Torres...
0
@Encore Tak średnio bym powiedział. Bo z drugiej strony to wybiera klub który gra tragicznie. I średnio mu tam będzie zabłysnąć.
@Bulbulator Może wstyd. Ale graja lepsi od niego. Haaland na 9 nie do ruszenia. Mógłby grać za jego plecami ale kosztem Kevina który też go wciąga nosem. Więc albo cierpliwość, albo gra w Kotletico Simeone.
0
@Encore Zazdroszczę im tego transferu. Świetny, mobilny napastnik