La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

6

Ale że Idze się w ogóle chce grać o ten brąz? Co po niektórzy użytkownicy tutaj pisali, że o 3 miejsce, to już szkoda grać i nikomu nie zależy...

3

@kanver_ Jej ojciec był olimpijczykiem i marzył o medalu, ale mu się nie udało. Dlatego ten medal, nawet brązowy, jest dla Igi bardzo ważny.

1

@kanver_ cztery tysiące emerytury drogą nie chodzi :D

3

@kanver_ tyle seriali na netflixie, a jej sie chce grac o medal olimpijski. To dopiero prsychika.

@Arden szczegolnie, ze na kortach juz miala zarobic 23 miliony zl :D

1

@Pawlak1992 ciekawe, nie wiedziałem. Ale myślę, że nawet bez tego i tak chciałaby ten medal zgarnąć, nawet jeśli dla tenisistki na jej poziomie jest to trochę taka nagroda pocieszeniana

konto usunięte

0

@Arden Śmiejesz się ale bywają sytuacje gdzie ta emerytura ratuje życie. Przecież dość często czyta się że jakiś dobry w swoich czasach sportowiec żyje w totalnej biedzie.

1

@MesQueUnClub96 Napisałem o emeryturze Igi, która jest milionerką. Nigdzie nie odniosłem sie do innych sportowców, a że ty lubisz podciągać narracje pod siebie, to twój problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?