- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1550 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1550 Culés
0
Chyba coś się w Sofascore zepsuło. Jak nie, to faktycznie straszny paździerz zagrał.
Vitor Roque vs Manchester City
45 rozegranych minut
17 kontaktów
0/3 celnych podań (!)
0/2 udanych dryblingów
3/10 wygranych pojedynków
9 strat
0 strzałów
4
@kanver_ spokojnie bo wiesz on na skrzydle. A na skrzydle nie umie piłki przyjąć i celnie podać :)
1
@tbas Po tym spotkaniu jest w notesach wszystkich scoutów
0
@tbas Nie chce tutaj mówić że Roque to wielki talent czy coś, ale skoro wszyscy mówią że brak mu techniki, a jego zadaniem jest w sumie tak jak w Brazylii strzelanie goli mimo bycia surowym technicznie, to po kiego wała go wystawiać na skrzydło? Widzieliśmy Lewego jak się cofał "rozgrywać" i dramatyczne skutki tego. Daj Lewego na skrzydło to będzie to samo. Dać Roque jeden caly mecz na tej 9 i wtedy coś można będzie powiedzieć
0
@LambiPL obejrzyj mecz z osasuna. Sam dojdziesz do wniosków.
0
@tbas I dostał z czapy bez przygotowania 1 mecz. Kurde jak chcemy go sprzedać- dajmy mu meczyk 1 cały, potem jakaś połówkę, jeszcze jedna połówkę- może coś strzeli, może coś pokaże i łatwiej będzie o oferty. Takimi zagrywkami na skrzydle obniżamy mu wartość
0
@LambiPL Jak go pokazemy światu to ci gwarantuje ze nie dosc ze za darmo wypozyczenie to jeszcze doplata do pensji
0
@tbas To nie wystawiajmy go wcale, bo jeśli jest kiepski na 9, to na skrzydle jest jeszcze gorszy. Albo w lewo albo w prawo
0
@LambiPL Dlatego pilnie trzeba go pozbyć sie z klubu. Niestety tylko wypozyczenie, nie wieze by ktos go kupił za tyle bysmy go zamortyzowali