La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

6

Ale od Gundogana to mi wara, on zostaje i uj

twitter.com/BarcaTimes/status/1818351807359598857

0

@macio_944 nie ma szans. Było info że Flick widzi Ferrana na ,,9" a nikt nie da jego kwoty amortyzacji więc nie ma szans, najwyżej za rok.
Gundo nie odejdzie, niby po co ma iść do Arabii już teraz? Flick też napewno nie będzie chciał jego odejścia bo będzie bardzo ważną częścią zespołu

0

@BORO_12 Jak przyjdzie konkurencja dla Gundo, to po co ma zostawać? Chłop tu przyszedł prowadzić zespół do pucharów jako podstawa, a nie rywalizować z jakimiś leszczami.

0

@Rewolucja123 a wierzysz, że przyjdzie? Moim zdaniem zwyczajnie nie mamy aktualnie możliwości przeprowadzania żadnych większych transferów. Odejść brak, pieniędzy od Libero brak, a nowej umowy z Nike jak nie było tak nie ma.

0

@ViscaelBarca2007 Odejść praktycznie nie będzie. W klubie mamy patałacha Deco, który conajwyżej nada się do sprowadzenia kolejnego Roque z Brazylii. Nie ma chłop kontaktów żadnych, jedyna nadzieja w Mendesie i jego piłkarzach, że posprzedaje, ale to jest niemożliwe. Laporta nas zadomowił w tym bagnie Bartomeu, a teraz jeszcze pogarsza jego wygląd.

0

@Rewolucja123 Olmo to żadna konkurencja dla Gundo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?