La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

6

Dobrze napisane


@michal26 @Kgorecki2500 @Kondziubarca

2

@tomek8756 idiotyczne, żeby zajmowało się tym ministerstwo, ale i samo zwolnienie jest równie idiotyczne. Niby śmiejemy się z Arabów, że każą chodzić kobietom w burkach itd., a w Polsce ludzie dostają pierdolca, bo kobieta nie założyła stanika i odzywają się w chłopach małpie instynkty xD Jeszcze w komentarzach ktoś to porównał z chodzeniem z ujem na wierzchu xD

14

@PatrychoO No ale z drugiej strony, pracowała na produkcji, na pewno był jakiś dress code obowiązujący o którym wiedziała, ale musiała zrobić dramę na cały internet. I jeszcze te słowa "CHCE ABY POSZŁO W VIRAL". Aż się nóż w kieszeni otwiera, zachowuje się jakby ją tam molestowali a tylko kazali jej się stosować do odpowiedniego ubioru w firmie. Przychodzisz do pracy to akceptujesz zasady tam panujące. Może akurat na tej produkcji latające cycki były niewskazane i trzeba było nałożyć stanik?

0

@kuz a to już byśmy musieli poznać wersję firmy. No i pewnie typiarka wyczuła w tym okazję na odrobinę "fejmu". Natomiast mi chodzi też ogólnie o to, jak ludzie reagują na kobiety bez stanika.

konto usunięte

0

@kuz Nie wiesz jak było naprawdę. Nie wiadomo czy ktoś jej zwrócił uwagę, czy zwolnił od razu prosto z mostu. Za mało danych aby wyrokować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?