La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1252 Culés

konto usunięte

8

Nie bawimy się w ten sposób


4

@Rust_Cohle Nie można się tak bawić?

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 można, ale nie bawmy się tak

4

@Kgorecki2500 "Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył."

1

@Rust_Cohle jak czuł się Borek pisząc to


2

@Rust_Cohle polacy zawsze z perspektywy kogoś lepszego widzą futbol. Fenomen socjologiczny patrząc na to co my gramy i ile znaczymy w tym światku

0

@Katalończyk 99 Fenomen to by był jakbyśmy oczekiwali zwycięstwa nad jakaś ekipa lepsza od nas. Tymczasem my od nich mamy lepsza ligę, lepsza kadrę i wszystko lepsze....

1

@PatrykBarca no jak co roku my przed meczem to lepsi jesteśmy nawet od Realu xd a później zonk i jedna drużyna w LK

2

@Rust_Cohle Ale nie ze mną tak. Ze mną tak nie.

2

@macio_944 No i przekonał

1

@Katalończyk 99 Ta ta..
No jakieś minimalne wymagania trzeba mieć. Jeżeli nie będziemy wymagać od np kadry ogrania Łotyszy. Albo od polskiego klubu ogrania klubu z Litwy No to z czym do ludzi?
Tak jak wymagamy od Barcy żeby ograla Cadiz. Tak od polskiego klubu też trzeba wymagać. Oczywiście zachowując proporcje.

0

@Rust_Cohle Prawdziwa La Zabawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?